Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 286 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Hirudoterapia to rewelacyjna metoda leczenia pijawkami. Nazwa hirudoterapii (leczenia pijawkami wywodzi się od łacińskiego słowa "hirudo" co oznacza pijawkę. Hirudoterpia znana jest już ludzkości od dawna, od niedawna hirudoterapia wraca do łask i jest alternatywną metodą leczenia dolegliwości i schorzeń, jednocześnie dbając o naszą urodę (poprawianie urody i leczenie pijawkami stosuję DEMI MOORE).

Obecnie zabiegi hirudoterapii leczenia pijawkami wykonuje się
w gabinetach hirudoterapii, personel wykonujący zabiegi hirudoterapii powinien być przeszkolony z praktycznych i teoretycznych zagadnień leczenia pijawkami.

W Polsce profesjonalny kurs hirudoterapii oferuje firma z Łodzi. Akademia Zdrowia - Instytut medycyny holistycznej wsółpracuje z lekarzami i wykładowcami najwyższej rangi.

Istotne w leczeniu pijawkami jest indywidualne podejście do pacjenta i problematyki danego schorzenia lub dolegliwości,  tak, aby zastosowane leczenie miało jak największe i najlepsze działanie.

Leczenie pijawkami "hirudoterapia" obejmuję:
 - Wszelkie choroby układu krążenia:
zakrzepy, zakrzepice, żylaki, nadciśnienia i niedociśnienia choroby krążenia i choroby wieńcowe.
  
Stosowanie hirudoterapii "leczenia pijawkami" w tych przypadkach jest bardzo skuteczne dzięki związkowi produkowanemu przez pijawkę - hirudynę, która jest obecnie najlepszym środkiem i lekiem przeciw zakrzepowym na rynku.

Leczenie pijawkami skutecznie leczy:
choroby układu kostno stawowego,  endokrynologicznego typu cukrzyca otyłość i tarczyca, choroby dermatologiczne, neurologiczne,paradontoze, choroby układu pokarmowego, moczowo płciowego, oddechowego,psychosomatyczne typu depresje, nerwice, dna moczanowa, bezsenność i wiele innych.

Hirudoterapia leczenie pijawkami tak, aby było skuteczne powinno
się składać z conajmniej 4 zabiegów w nie w większym odstępie niż tydzień (tak aby, poziom związków produkowanych przez pijawki utrzymywał się w okresie leczenia pijawkami na pewnym właściwym dla hirudoterapii poziomie). Skuteczna hirudoterapia to skomplikowany proces obserwowania zachowania organizmu na związki produkowane przez pijawki. Leczenie pijawkami hirudoterapii i zabiegi, zalecenia zależą w dużym stopniu od zaawansowania danej dolegliwości lub schorzenia.

Skuteczność hirudoterapii leczenia pijawkami - u znaczącej części pacjentów określana i widoczna jest już po pierwszym zabiegu, wtedy ustępują bóle, zmniejszają się obrzęki, organizm zaczyna reagować na leczenie, następuje ogólne poprawienie krążenia i witalności organizmu. Pacjenci bardzo chwalą sobie metodę leczenia pijawkami, wypisują pozytywne opinie na temat hirudoteapii i profesjonalego podejścia do leczenia. Ważne przy leczeniu pijawkami "hirudoterapii" gabinet wykonujący zabiegi miał duże doświadczenie czyli wykonywał dużo zabiegów hirudoterapii. W naszych gabinetach hirudoterapii wykonuje się od 10 do 20 zabiegów dziennie, nie trać czasu - zdrowie to najważniesze dobro, umów się na wizytę (leczenie pijawkami hirudoterapię).

Zapraszamy też na forum na temat hirudoterapii: www.forum.pijawki.orgPozostałe informacje, dane kontaktowe do hirudoterapeuty i umawianie na wizyty znajdują się na  naszych oficjalnych stronach  gabinetu hirudoterapii leczenia pijawkami:
www.pijawki.aloescentrum.pl
www.pijawki.org leczenie pijawkami hirudoterapia stawianie pijawek


Podziel się
oceń
8
7

Licznik odwiedzin:  7 862  

O moim bloogu

Strona poświęcona zagadnieniom hirudoterapii. Leczenie pijawkami cała prawda o pijawkach lekarskich i zabiegach hirudoterapii po zapoznaniu się z treścią bloga o hirudoterapi leczeniu pijawkami, zapra...

więcej...

Strona poświęcona zagadnieniom hirudoterapii. Leczenie pijawkami cała prawda o pijawkach lekarskich i zabiegach hirudoterapii po zapoznaniu się z treścią bloga o hirudoterapi leczeniu pijawkami, zapraszamy na oficjalną stronę profesjonalnego gabinetu leczenia pijawkami www.pijawki.org lub umów się bezpośrednio na wizytę tel. kom. 0-790-731-253

schowaj...

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl